O Kancelarii - Adwokat Damian Foszcz
2
page-template-default,page,page-id-2,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive
 

O Kancelarii

Kancelaria Adwokacka to zespół wyspecjalizowanych prawników, świadczących profesjonalną pomoc prawną z różnych dziedzin prawa

(więcej w zakładce oferta).

 

Kancelaria reprezentuje Klientów w procesach sądowych na terenie całego kraju. Współpracujemy z wieloma adwokatami na terenie całej Polski oraz za granicą. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców.

 

Adwokat Damian Foszcz ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim. Odbył także aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, zakończoną zdanym egzaminem adwokackim a następnie został wpisany na listę adwokatów.

 

Adwokat Damian Foszcz posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, nabyte najpierw w trakcie pracy w renomowanych Kancelariach Adwokackich a następnie prowadząc własną Kancelarię Adwokacką. Specjalizuje się w prawie finansowym, bankowym, nieruchomościach, prawie ochrony konsumentów oraz w procesach sądowych. Biegle posługuje się językiem angielskim, w tym również terminologią prawniczą.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami.